FOTOKOPİ DİYETLER SAĞLIĞINIZ TEHDİT EDİYOR !!!!!!!!

Sorun kilo olunca her yol mübahtır. Bir çok kişi bu düşünce ile kısa yoldan çözüm bulma çabasında . İster 1 kilo ister 2 , ister 5 kg olsun mucizeler aranır.Hemen, derhal ,acilen bir çözüm ,uygulama bulma için araştırmalar başlar .Komşunun ,arkadaşın programı, internette ,instagramda , facebookta sağlık veya beslenme ile ilgisi olmayan bireylerin yayınladığı reçetelerin çıktıları fotokopileri alınır. Bu reçeteler hayatınızda davranış değişikliği oluşturamayacak birçok şey içerir. Yemediğiniz yemekler , sebzeler ,meyveler ,karışımlar , baharatlar vb tariflerle dolu olan bu reçeteler fotokopiler sorun gibi görünse de görmezden gelirsiniz İçinizden 1 hafta dayanırım dersiniz ama sonuca ulaşmaya çalışırken istediğiniz olmaz .Genelde ÜSTÜNE DAHA FAZLA KİLO ALARAK BU MACERA SONLANIR.
Peki neden olmuyor dersiniz ? 
Cevap çok net hepimiz bir birimizden farklıyız .
Hepimizin bedeni, metabolik hızı , hormonları BİRBİRİNDEN FARKLI ve farklılık yaratır.Tek bir beslenme modeli konfeksiyondaki tek tip beden gibi sağlık ve beslenme söz konusu olduğunda geçerli değildir. Sorun kilo veya başka sağlık sorunu olunca kalori kısıtla, ekmeği kes vb uygulamalar çözümsüzlüğe neden olur.Söz konusu sağlık olunca DİYET VEYA BESLENME PROGRAMLARI KENDİ İÇNDE FARKLILIKLAR İLE BİRLİKTE TAMAMEN KİŞİYE ÖZELDİR.
İster kilo problemi isterse başka sağlık sorunu olsun ; düzenlediğimiz beslenme programları kişisel özellikler dikkate alınarak, KİŞİYE ÖZEL, çözüm odaklı olarak planlanır ve gereken öneriler kişiye özel sunulur.
Ne yapmak gerek ?Diyetisyenle zayıflama nın size kazandırcakları 

Önce sağlınızı korumak için adım atın .Bedeninizi ve yaşam şeklinizi gözden geçirin.Sağlık sorununuz her ne ise mutlak bir doktor kontrolü ve eğer imkanınız var ise mutlaka bir DİYETİSYEN ( BESLENME UZMANI ) den destek alın. Kendinize zaman tanıyarak , sağlık koşullarınıza dikkat ederek , istikrar, sabır , düzenle size özel hazırlanmış bir beslenme programı uygulayarak sorununuzu çözmeye odaklanın.
UNUTMAYIN MUCİZE SİZSİNİZ.

Diyetinfo İletişim / Ulaşım

Telefon 0 216 360 00 50
Whatsapp 0 532 411 30 68

Bağdat Caddesi No: 211/25 Ömür Apt Çiftehavuzlar / Kadıköy / İstanbul

Diyetinfo Güncel

Diyetinfo Güncel arşivi için tıklayınız...
ONLINE BESLENME DANIŞMANLIĞI

Zayıflamak istiyorsunuz
ama vaktiniz mi yok?

E-konsültans, görüntülü
konuşma / danışma
hizmet ile Diyetinfo
her zaman yanınızda.


Randevu için tıklayın
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry